kolmapäev, 19. oktoober 2011

Immuunsüsteemi taastamine ja tugevdamine (osa 3)


Akupunkti massaaž tugevdab oluliselt immuunsüsteemi. Akupunkt massöörid on arvamusel, et liiga palju või liiga vähe energiat teatud energia kanalis nõrgestab immuunsüsteemi ja energia ringlust.  Sellest põhjustatud väsimus ja emotsionaalne tasakaalutus on hea taimelava lihaspingete ja terviserikete tekkimisele.

Immuunsüsteemi löövad ajutiselt rivist välja ka antibiootikumid. Pärast antibiootikumi ravi on vaja kohene immuunsüsteemi taastada. Sellele pole tänapäeva meditsiin kahjuks piisavalt tähelepanu pööranud.

Hingamisharjutused ehk prana-jaamad on oluliseks energiaallikaks kehale. Otsi joogameister, kelle käe all saaksid vastavad tehnikad omandada.

Toitumise osa immuunsüsteemis on oluline. Rafineeritud toiduained nõrgendavad immuunsüsteemi. Ebapiisav puhta vee joomise kogus on  paljude tervise rikete põhjuseks.

Selleks, et tugevdada immuunsüsteemi maksimaalselt muuda oma töö ja puhkuse tasakaalu. Leia aega hingamistehnikate jaoks, et kiirelt taastada energia puudujääk. Kuid hingamistehnikaid soovitan omadada vaid kogenud joogaõpetaja juhendamisel.  Energiakanalite ristumiskohtades asuvate  akupunktide mõjutamine,  aitab füüsilisest tööst tekkinud pingeid leevendada ja tugevdada immuunsüsteemi. immuunsüsteemii

Akupunkt Kõrgem Rünnak – Tai Chong asub jalaseljal suure ja teise varba liigese vahel lohus. Selle punkti mõjutamine aitab vähendada üldist väsimust, ülepingest tulenevat peavalu, silmade väsimust ja krampe. Lisaks aitab ta pohmeluse, allergia ja artriidi korral. Aitab puhastada verd ja tasakaalustada vere rõhku (nii kõrge kui madala vererõhu puhul). Suru neli sõrme suure ja teise varba liigeste vahele ja venita neid veidike laiali, masseeri see vahe läbi. Seejärel vajuta umbes 1 minut Tai Chong punkti. Sama teisel jalal.

Kui akupunkt on valulik, näitab see energia takistusi vastavas kanalis. Aja möödumisel põhjustab energi blokeering ka verevarustuse häireid ja tasakaalutust ehk haigusi kehas. Seetõttu hinda valu, kui signaali energia takistustest ja blokeeringutest. 
Rohkem artikleid akukleebistest: http://akupunktuur.eu/akukleebised/
Akupunktuur'i Facebook's:  http://www.facebook.com/akupunktuurKommentaare ei ole:

Postita kommentaar